• Direction 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Adamowizna, ul. Promienna 4 (niebieski domek)
  • Phone 730 150 250
  • email biuro@fantastycznemiejsce.pl

 Klub Przyszłego Przedszkolaka 201906

 

Serdecznie zapraszamy do Klubu Przyszłego Przedszkolaka - są to zajęcia przygotowujące do przedszkola dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.

OPINIE OD RODZICÓW NASZYCH KLUBOWICZÓW NA DOLE STRONY - zachęcamy do przeczytania :-)


Zajęcia odbywają się przez cały rok w poniedziałki i środy w godzinach 10:00-14:00 - aby sprawdzić dostępność miejsc w grupie, prosimy dzwonić pod nr 730150250.

Próbne zajęcia są bezpłatne - warto nas poznać :-)


„Klub Przyszłego Przedszkolaka” zapewni Państwa Skarbom wspaniałą zabawę, ciekawe zajęcia i troskliwą opiekę ale przede wszystkim możliwość zaznajomienia się z „życiem przedszkolnym” oraz kontakt z innymi dziećmi przed pójściem do przedszkola.

Nasze zajęcia pozwalają na:
- stopniowe przygotowywanie dzieci do nieobecności rodzica – rodzic może pozostać z dzieckiem przez cały czas i stopniowo pozostawiać dziecko pod naszą opieką
- nawiązanie relacji z innymi dziećmi w grupie
- przyzwyczajenie dziecka do „harmonogramu dnia” oraz akceptację zasad panujących w przedszkolu
- uczestniczenie w ciekawych zajęciach dydaktycznych dostosowanych do wieku dzieci (zajęcia plastyczne, ruchowe, umuzykalniające, taneczne, kulinarne, „mała motoryka”, sersoryczne, podstawy angielskiego, „Mały Ogrodnik”, itp.)

 

Wyróżnia nas:
- formuła zajęć - nasz "klubik" trwa 4-godzinny, podczas których dzieci mają czas na swobodą zabawę w sali zabaw, nawiązanie kontaktu z innymi dziećmi, zorganizowane zajęcia oraz wspólne posiłki
- domowa atmosfera i liczne atrakcje w sali zabaw
- dostosowany do potrzeb dzieci budynek oraz własny ogród z placem zabaw
- ciocie z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz wielkim sercem do dzieci
- różnorodne zajęcia (edukacyjne, ruchowe, plastyczne, umuzykalniające, kulinarne i inne)
- raz w misiącu zajęcia Sensoplastyki z certyfikowanym Trenerem


Dla kogo?
- dla dzieci, które potrzebują kontaktu z innymi dziećmi
- dla przyszłych przedszkolaków i zerówkowiczów
- dla dzieci po „nieudanym starcie” w przedszkolu – żeby za rok było lepiej :-)

Dzieci, które uczęszczają do naszego klubu, bardzo szybko adaptują się do nowych warunków w "prawdziwych przedszkolach". Rodzice bardzo chwalą nasze zajęcia i z radością zauważają pozytywne zmiany w swoich pociechach :-)

Na zajęcia możemy przyjąć dzieci młodsze tj. od 2 roku życia - dzieci uczestniczą wtedy w zajęciach razem z rodzicem, który ma za zadanie wspierać i pomagać dziecku. O przyjęciu dziecka na zajęcia Klubu Przyszłego Przedszkolaka decyduje personel.

 

CENNIK ZAJĘĆ (ceny zawierają koszt wszystkich zajęć oraz materiałów, bez wyżywienia)
Cennik obowiązuje od 18.02.2018

Próbne zajęcia są bezpłatne!

Abonament miesięczny na 1 zajęcia w tygodniu – cena 190 zł/m-c
Abonament miesięczny na 2 zajęcia w tygodniu – cena 290 zł/m-c
Pojedyncze zajęcia - 50 zł

Rabat 10% przy wykupieniu z góry abonamentu na 2 miesiące.

UWAGA! Abonament na dany miesiąc należy wykupić „z góry”, czyli przed rozpoczęciem danego miesiąca kalendarzowego. Abonament obowiązuje przez cały miesiąc niezależnie od ilości zajęć jaka wypada w danym miesiącu. Nie ma możliwości odliczania nieobecności przy wykupieniu abonamentu.
Szczegółowy regulamin zajęć dostępny w recepcji.

 

POSIŁKI: o godzinie 11:00 i 13:00 dzieci wspólnie spożywają posiłki.
Wyżywienie zapewniają rodzice - dzieci przynoszą ze sobą jedzenie (kanapki, owoce, jogury i inne potrawy, które lubią). Uważamy, że nie ma potrzeby dokładania dzieciom stresu w postaci nieznanych im potraw z cateringu i dlatego prosimy o przynoszenie dla dzieci jedzenia, które lubią :-)
Istnieje możliwość przechowania dania w lodówce i podgrzania w kuchence mikrofalowej.

ZAPISY NA ZAJĘCIA: tel. 730 150 250

OPINIE RODZICÓW O NASZYCH ZAJĘCIACH PRZYGOTOWUJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

Bardzo dobry pomysł, który pomaga dzieciom i rodzicom w przygotowaniu się do nowego wyzwania, do nowych emocji, miejsc, ludzi. Warto promować takie przystosowanie by dzieci mogły w delikatniejszy sposób przejść przez ten etap dzieciństwa, bez traumy pozostawienia w przedszkolu od 1 września. Panie miłe, pomocne, sympatyczne, z empatią i zrozumieniem podchodzą do każdego dziecka."
Pani Monika – mama Leonarda i Marcela

Świetna lokalizacja, bardzo dobre warunki lokalowe, duży i ciągle uzupełniany plac zabaw na świeżym powietrzu, estetyka wewnątrz i na zewnątrz budynku, atrakcyjna oferta edukacyjna, wysoki poziom pracy opiekunów w klubiku, miła atmosfera, niemal domowy klimat, sprawna organizacja poszczególnych punktów ramowego rozkładu dnia, zadowolenie rodziców. Personel Zaangażowany, oddany, pomocny, pełen pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi, wykorzystujący różnorodne metody i formy pracy, w bardzo dużej mierze przyczyniający się do osiągania sukcesów rozwojowych podopiecznych i baczni obserwatorzy, którym żaden szczegół nie umknie uwadze."
Pani Monika – mama Marianki

„Bardzo sympatyczne miejsce, miła atmosfera, bezpiecznie. Natalka zawsze była zadowolona i przenosiła zabawę z zajęć do domu np. chodzenie w rytm muzyki na piętach na paluszkach...”
Pani Dorota – mama Natalki

„Świetne miejsce dla dziecka, które jeszcze nie zupełnie nadaje się do przedszkola. Można powoli przyzwyczajać dziecko do spędzania czasu poza domem. Piękny wystój. Zawsze czysto. Bardzo mi się podoba.
Pani Dorota – mama Stasia

„Ogromna cierpliwość do dzieciaczków, cudne zajęcia ruchowe oraz plastyczne.”
Pani Anna – mama Alexa

„Córka bardzo chętnie chciała chodzić do Klubiku – nawet codziennie, często chciała przedłużyć pobyt. Rozwinęła się jej mowa.”

Pani Agnieszka – mama Oli


Mamy też takie osiągnięcia ale autorów nie podamy :-)
„Syn zaczął siusiać na nocnik i stał się bardziej wesoły.”
„Córka przestała sikać do pieluchy.”


Aktualne zdjęcia z Klubu Przyszłego Przedszkolaka znajdują się na naszym fanpage na Facebooku