• Direction 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Adamowizna, ul. Promienna 4 (niebieski domek)
 • Phone 730 150 250
 • email biuro@fantastycznemiejsce.pl

Zajęcia edukacyjne dla dzieci – trwają zapisy na rok 2018/2019

♦ Robotricks (robotyka na zestawach Lego WeDo®, Lego Mindstorms® i Lego Story z angielskim)
♦ Mały Edison (najpiękniejsze doświadczenia chemiczne i fizyczne dla dzieci)
♦ Angielski (z wykorzystaniem programów Kitchen Science® i Human Body®)


Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy i lektorzy z firmy Lingo-Star.

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 884 998 854
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


OPISY ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH:

Robotricks – dla dzieci w wieku 5 - 15 lat
Robotricks to przygoda polegająca na samodzielnym budowaniu i programowaniu robotów. Zajęcia są skierowane do wszystkich, którzy chcą poznać świat robotyki i jednocześnie świetnie się bawić. Wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego, a dzieci każdego dnia zbudują coś innego: robo-psiaki, robo-kraby, robo-samochody, robo-wiatraczki, robo-zapaśnicy i wiele innych. Ze zbudowanymi konstrukcjami dzieci mają organizowane konkursy prowadzone przez naszych doświadczonych animatorów.
Dzięki warsztatom dzieci zdobędą nowe umiejętności, ale także będą miały okazję do wspaniałej zabawy w grupie rówieśników. Pracujemy w 2-osobowych zespołach na nowoczesnym sprzęcie.

Podczas zajęć Robotricks uczniowie przyswajają sobie dodatkowo wiele przydatnych słów i pojęć angielskich.

Nie ma przyjemniejszej formy nauki niż w zabawie, dlatego wiedza ta jest przyswajana w naturalny sposób i jest cennym wsparciem całego procesu nauki jeżyka obcego.

 • Budujemy i programujemy ponad 120 robotów o rożnej skali trudności
 • Praca z zestawami WeDo oraz EV3 w zależności od wieku i umiejętności uczestników
 • Nauka podstaw programowania
 • Przyswajamy do kilkuset słów i pojęć angielskich

 


MAŁY EDISON – dla dzieci w wieku 4-10 lat
Mały Edison autorski program LINGO-STAR ® przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, który doskonale pobudza wyobraźnię. Podczas tych zajęć dzieci uczą się przeprowadzając bezpieczne doświadczenia chemiczne. Młodzi naukowcy poznają magiczną krainę przedmiotów ścisłych i rozpoczynają przygodę z chemią, fizyką i biologią. Dzieci poprzez zabawę uczą się logicznego myślenia i poznają jak funkcjonuje otaczający nas świat.

 • Doskonała forma na zaspokojenie dziecięcej ciekawości
 • Wykonywane doświadczenia zachęcają uczestników do obserwacji, zadawania pytań, rozwijają wiedzę, zdolności manualne
 • Oryginalny sposób poznawania świata i praw natury
 • Program ma charakter interdyscyplinarny i jest pomostem do dobrego zrozumienia nauk ścisłyc

Lekcje Mały Edison prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna, mająca ogromne doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, jak i nieco starszymi uczniami szkół podstawowych. Ich zaangażowanie mogą potwierdzić liczne referencje napisane przez placówki, w których mieliśmy do tej pory przyjemność prowadzić te zajęcia.

 

Angielski dla dzieci i młodzieży


Zajęcia oparte na autorskich programach LINGO-STAR ®, pozwalajaca na skuteczne i szybkie przyswajanie materiału językowego i znakomitą zabawę.

Dzieci poznają angielski tak, jak poznają język macierzysty, nazywając rzeczy i czynności, które są im bliskie i znane. Program nauczania uatrakcyjniony elementami autorskich kursów:

 • Kitchen Science® (angielski w eksperymentach) – nauka opiera się na przeprowadzaniu prostych lecz interesujących doświadczeń, w czasie których dzieci uczą się nazywać potrzebne do doświadczenia przedmioty i substancje, a także poszczególne czynności potrzebne do jego przeprowadzenia.
 • Human Body® (organizm człowieka) – w czasie zajęć dzieci poznają angielski badając budowę i podstawowe funkcje organizmu ludzkiego, np.: buduja model ucha. Zajecia prowadzone są w całości po angielsku, więc dzieci w sposób naturalny przyswajają ogromna liczbę słów i zwrotów.
 • Licencjonowany program Genki English®

Gwarantujemy małe grupy do 10-12 osób i dobrze przygotowanych metodycznie i lingwistycznie lektorów.

Szczegółowy cennik na stronie internetowej www.lingostar.pl