• Direction 05-825 Grodzisk Mazowiecki - Adamowizna, ul. Promienna 4 (niebieski domek)
  • Phone 730 150 250
  • email biuro@fantastycznemiejsce.pl

W związku z kwarantanną społeczną mającą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, informujemy, że do dnia 14.04.2020  Fantastyczne Miejsce / Niebieski Domek będzie nieczynne. Jeśli będzie konieczność dłuższej przerwy, będziemy informować na bieżąco.

Podjęliśmy tą trudną decyzję w trosce o Państwa zdrowie, zdrowie Państwa dzieci i bliskich, naszych pracowników i ich rodzin. Mamy nadzieję, że dzięki odpowiedzialnemu zachowaniu nas wszystkich sytuacja szybko wróci do normy.

W tym czasie przeprowadzimy dokładną dezynfekcję sali zabaw, kawiarni i wszystkich innych pomieszczeń, tak aby cały obiekt był w pełni bezpieczny gdy będziemy mogli wrócić do normalnej pracy.


Jednocześnie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją umożliwiamy zmianę terminu zamówionej u nas imprezy urodzinowej. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 730150250

Wszystkie odwołane zajęcia, które zostały przez Państwa opłacone, postaramy się odrobić lub znaleźć inny sposób rekompensaty. Bardzo prosimy o zrozumienie w tej bardzo ciężkiej dla nas także pod względem biznesowym sytuacji.

Odbiory zakupów z platformy Lokalny Rolnik www.lokalnyrolnik.pl będą odbywać się bez zmian w środy w godz.17-20 z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i zachęcamy do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi 😉

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 730150250